O NAS

Historia OVAL home:

Moja dusza od zawsze była bardzo plastyczna. Czuła na piękno otaczającego mnie świata obrazów, struktur, dźwięków, smaków i zapachów. Ciekawa świata, na wszystko co nowe, reagująca jak dziecko na prezent. Wszystko co mnie otacza codziennie jest dla mnie takim małym prezentem oraz inspiracją.

 

W piątej klasie szkoły podstawowej, po przeprowadzce z rodzicami do nowego domu, w którym miałam w końcu własny pokój, oznajmiłam rodzinie, że będę w przyszłości projektować wnętrza. Trzymam się tego do dziś i nie zamierzam przestać nigdy. Ukończyłam międzynarodowy Uniwersytet na kierunku Domestic Design gdzie poznałam pracę z różnymi materiałami pobudzając codziennie przez kilka lat swoją kreatywność. Projektowanie wnętrz było moim marzeniem oraz ulubionym hobby, które spełniam z każdym kolejnym projektem :) 

 

Poza projektowaniem wnętrz w wolnym czasie maluję obrazy, rysuję, uczę się śpiewu. Tworzę również biżuterię wymyślając za każdym razem nowe wzory dzięki czemu nie ma powtórek. Zresztą - tak samo jak w moich wnętrzarskich popisach. Interesuję się także psychologią. Zawsze lubiłam obserwować ludzi i odgadywać co mają w swoim wnętrzu, kim są. Dlatego aranżując pomieszczenia nie zwracam uwagi tylko na przesłane przez klienta inspiracje, ale staram się zajrzeć wgłąb jego duszy i projektować tak by dom czy mieszkanie było świątynią, ładwarką, azylem, w którym domownicy będą czuli się doskonale. Jednocześnie staram się by były to wnętrza ponadczasowe, komfortowe i piękne, do których zawsze będziecie chcieli wracać.

 

W każdy projekt wkładam serce oraz pełne zaangażowanie.

OVAL home pomoże stworzyć dom Twoich marzeń spełniający wszystkie potrzeby wizualno - użytkowe, który będzie aktualny przez lata.

W projektach skupiamy się na spójności kolorów i wysokiej jakości materiałach, ergonomii oraz zgodności z naszą filozofią projektowania. Cenimy sobie komfort jakim jest możliwość kreowania w sposób wolny od powtarzających się często schematów, panujących w wielu domach.

 

 

 

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 ovalhome.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.