PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
DOMÓW

Projekt wnętrza
Twojego domu

Dom jest z założenia większy niż mieszkanie w budynku wielorodzinnym i na pewno bardziej plastyczny, zwłaszcza jeszcze na etapie budowy. Daje nam możliwość zaproponowania większej ilości rozwiazań technicznych. Dzięki temu możemy zaaranżować przestrzeń w sposób bardziej kreatywny. Nie zapominając o tym, że funkcjonalność jest równie ważna.

 

Większa przestrzeń to więcej miejsca na rozwój. Łatwiej jest się w niej poruszać, tworzyć, odpoczywać. Daje poczucie wolności i większych możliwości. Pod warunkiem, że jest odpowiednio zaprojektowana.

 

Chętnie pomożemy Ci osiągnąć wnętrze, które będzie odpowiadało powyższemu opisowi.

 

Konsultacja

 

Na początek spotykamy się (na żywo lub zdalnie) i szczegółowo omawiamy Twoje potrzeby. Ustalamy budżet, dzięki któremu jeszcze lepiej będziemy w stanie określić możliwości projektowe.

 

 

 

Analiza

 

Aby dobrze zaprojektować wnętrze analizujemy przestrzeń, w której ma powstać Twoje wymarzone wnętrze. Jeśli jest taka możliwość, przeprowadzamy inwentaryzację Twojego przyszłego domu.

 

 

 

Układ funkcjonalny

 

Na podstawie Konsultacji i Analizy przestrzeni, przygotowujemy dla Ciebie 2 - 3 propozycje układu funkcjonalnego.

 

 

 

Moodboard 3D

 

Zanim zaczniemy pracę nad wizualizacjami przedstawimy Ci zestawienie poglądowych materiałów i kolorów, które będą oddawały klimat wnętrza.

 

 

 

Wizualizacje fotorealistyczne

 

Po akceptacji wybranego układu funkcjonalnego, prezentujemy Ci wizualizacje, a także proponujemy materiały oraz przedstawiamy kosztorys.

 

 

 

Projekt techniczny

 

Na projekcie określamy wszelkie punkty elektryczne, punkty wod-kan, opis prac remontowych, projekt mebli na wymiar i wiele innych detali.

 

 

 

Nadzór autorski

 

Ustalamy wszelkie szczegóły z ekipą remontową sprawdzamy wykonane prace i raportujemy Tobie jaki jest postęp prac. 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja

BĄDŹMY W KONTAKCIE

projektantka

Magdalena Kiejnich

Formularz kontaktowy

Projektowanie wnętrz domów

funkcjonalne rozwiązania w Twoim domu

Celem naszej firmy Oval Home jest projektowanie wnętrz domów, w których każdy czuł się będzie dobrze i bezpiecznie. Projekty wnętrz domów, które tworzymy mają zapewniać komfort, wygodę pracy i wypoczynku, oferować dużo miejsca na wszystkie aktywności domowników i przechowywanie niezbędnych im rzeczy.

 

Kompleksowo realizujemy projektowanie wnętrz domów:

  • parterowych,
  • piętrowych,
  • podpiwniczonych,
  • z poddaszem użytkowym,
  • wolnostojących i w zabudowie szeregowej.

 

Możemy stworzyć projekt wnętrza domu nowo wybudowanego lub zmianę aranżacji domu, który ma już swoją historię. W każdym z nich zaproponujemy funkcjonalne rozwiązania dotyczące organizacji i wykorzystania powierzchni, mebli i wyposażenia, sprzętów użytkowych, elementów dekoracyjnych. Zaprojektowana przez nas aranżacja wnętrza domu będzie dopasowana do potrzeb użytkowników, a każde pomieszczenie zyska funkcjonalne, praktyczne rozwiązania.

 

Projektant wnętrz domów stosuje najnowsze i najmodniejsze rozwiązania kolorystyczne i materiałowe. Gusta klientów, łączymy z najnowszymi osiągnięciami techniki, aby dom nie tylko wyglądał pięknie, ale również oferował swoim mieszkańcom wszystkie dostępne na rynku i przydatne im udogodnienia.

 

Zleć Nam stworzenie wizualizacji wnętrza i przekonaj się, jak wygodny i funkcjonalny może być Twój dom.

Projektowanie wnętrz domów jednorodzinnych

kompleksowy projekt i nadzór autorski

Projektowanie wnętrza domu jednorodzinnego rozpoczynamy od zapoznania się z jego mieszkańcami, zrozumienia ich potrzeb. Na podstawie zebranych informacji tworzymy kompleksową, spójną koncepcję wszystkich pomieszczeń. Projekt możemy oprzeć na zasadzie podobieństwa i jednego stylu w całym budynku, lub postawić na kontrasty i indywidualizm stylu wnętrza poszczególnych pomieszczeń.

 

Projektujemy wnętrza domów jednorodzinnych w różnych stylach, np. klasycznym, kolonialnym, rustykalnym, nowoczesnym, skndynawskim czy boho, eksponując przy tym wszystkie zalety pomieszczeń nad którymi pracujemy i wykorzystując wszystkie ich możliwości. Po wykonaniu projektu domu całość aranżacji uzgadniamy z przebiegiem istniejących instalacji oraz wykonujemy opis wykonawczy, który niezbędny będzie dla ekipy wykonawczej, pracującej przy wykańczaniu domu.

 

Klientom, którzy chcą mieć gwarancję zgodności wykonania z projektem oferujemy nadzór autorski, który polegał będzie na weryfikacji użytych materiałów i elementów wyposażenia domu z projektem, kontroli zgodności ich rozmieszczenia i wymiarów, ale również na konsultacjach dotyczących możliwych do użycia zamienników i wdrażania modyfikacji. W ramach nadzoru autorskiego projektanta wnętrz udzielamy porad i wskazówek wykonawcom oraz wyjaśniamy na bieżąco problemy, które mogą pojawić się w trakcie realizacji projektu wnętrza wymarzonego domu.

 

Na koniec prac projektant wnętrz domów wykona odbiór całości wykonanej aranżacji wnętrza domu, dzięki temu klient ma pewność że wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z jego oczekiwaniami.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 ovalhome.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.